top of page

Маразм системи

Дмитро Гутман

2021-04-21

Маразм системи це коли ти приїджаєш на захист свого колегі журналіста (Анатолія Гунькова) якого звінувачуюють у закликах до повалення влади (що????), але за публікацію у фейсуці ажж у 18 році. А що він сказав? А те що «режим Порошенка має бути повалено» (цитата). Але прокуратура, СБУ, куратори СБУ в АП, представники тойдешнього Президента побачили у цьому загрозу для Порошенка, держави, влади, Конституції, Міністерства оборони та інших силових установ. Коротше, Гунков посягнув на «святе»- на імідж!!!! самого ПОП. І всій тойдешній «армії» держслужбовців було начхати на сепаратистські канали мертвечука, рабиновича та петуШаріїв- вони побачили ЗЛОЧИНЦЯ!!!

Цілий відділ СБУ займався розслідуванням, моніторів сторінки незалежного журналіста , потім обшук , група захвата , маскі-шоу вдома та вилучення особистої техніки. Статистика, показники, е-мое. Дійшли служаки ……. безпеки до того , що навіть блог Анатолія Гунькова на платформі "Кореспондент" забанили та видалили. Ура, перемога!!!!! А в той час ілля кива спокійно розповідає про жомові ями, та їзде у рашку на канали виступати. Що ви зрозумілі історію життя А.Гунькова, то він останні 30 років пише статті, проводить журналістські розслідування, вивчає закони, займається громадською діяльністю та ЗНАЄ вагу свого слова, тому що живе в Україні. І приклади політв'язнів у всіх на очах. Це я до того що він дуже!!! обережно висловлює свою думку, не те що рабинович і подібне.

А маразм системи у тому, що коли я , присутній як журналіст-розслідувач, на засіданні суду, у жартівливій форми попросив пані суддю відпустити цього «злочинця» на волю, вона розсміялася та каже: я може і не була б против, але ж я повинна виконати усі процедури слухання справи. Тобто навіть суддя , при всій повазі, розуміє абсурдність ситуації: що «режим порошенка» не є влада України, а незалежний блогер, що висловлює свою позіцію до критики влади, не Є злочинцем!!!

Скільки ще по країні таких дурних, «порожніх» справ? Скільки ще будуть витрачатися наші кошті з бюджету на таки «справи для показників»? Демократичні ЗМІ? – неа, не чули про такі!!!!

​На фото члени громадської організації «Відкриті медіа України»(Дмитро Гоцуцов (зліва), Анатолій Гуньков, Дмитро Гутман) які приїхали на захист прав нашого друга та чесного блогера.

Дмитро Гутман, незалежний блогер.

Прошу репостів, може достукаємося

bottom of page