top of page

Гнилий Цитрус

Дмитро Гутман

2021-11-11

Як казав мій один знайомий: «перше правило бізнесу- якщо тебе можна «кинути на гроші», то тебе обов’язково «кинуть»». Саме така ситуація створилася навколо мережі магазинів "Цитрус" або ТОВ «Цетехно».

Не хочу повторювати свою історію з купівлею у цьому магазині …..електросамокату, виробленого з неякісного лай…..пластику "LikeBike One Max" - кому цікаво почитати історію шахрайства то це тут https://www.facebook.com/GutmanDmytro/posts/3097991880478628 .

Але ситуації схожі зі мною відбуваються по всій країні, варто просто набрати у пошуку Google «цитрус обманывает». Тільки по Києву я зібрав заяви більше ніж у п’ятьох постраждалих.
І це на рівні рядових покупців і дрібного шахрайства цього торговельного монстра. А що можна говорити про заяви бенефіциара бізнеса Генадія Корбана, якій на всю країну заявив що Цитрус просто «кидає» державу на податки та приховує реальний дохід
( https://www.facebook.com/nabrok.military/posts/2650575278572692 ) .

"B2B jewelry" просто «діти» у порівнянні з розмахом цієї контори «Рога и копита».
А результат моєї маленької війни за права покупця в Україні на сьогодні наступний: я звернувся до незалежного центру експертиз та отримав товарознавчу експертизу, що цей виріб "LikeBike Max One" (який є ексклюзивною маркою мережи брехунів "Цитрус") є небезпечним для пересування.

Далі буде!

Дмитро Гутман, блогер, та боєць за свої права.

(на фото черга на ремонт «якісних» електросамокатів у сервіс центрі "Цитрус" на Бесарабці у Києві).

#цитрусбреше

bottom of page