![Втрати ворога 240726](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_af21f90e0a4949dcac55208d26f92170~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_184,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_af21f90e0a4949dcac55208d26f92170~mv2.jpg)
![Втрати ворога 240725](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_507f1a73261e40849220131107acddc8~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_184,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_507f1a73261e40849220131107acddc8~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_2255a6b35a23403bb20b9bc8bd8a074b~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_2255a6b35a23403bb20b9bc8bd8a074b~mv2.jpg)
![Втрати ворога 240726](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_af21f90e0a4949dcac55208d26f92170~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_184,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_af21f90e0a4949dcac55208d26f92170~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_63f1abd73597404b87ee87692017a680~mv2.jpg/v1/fill/w_130,h_173,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_63f1abd73597404b87ee87692017a680~mv2.jpg)
Микола Коханівський
2021-05-15
Друзі, сьогодні відправив звернення до Президента України і до Секретаря РНБО з пропозицією ввести санкції щодо тих людей, які обіймають посади у так званих "органах влади" на тимчасово окупованих територіях. Тобто, всі ми знаємо, що майно наших громадян, які виїхали з ОРДЛО, свавільно грабується, незаконно привласнюється так званими "посадовцями" невизнаних "республік". Пограбунку і руйнації піддаються і колишні державні об'єкти, які залишилися на тимчасово окупованих територіях. Тому абсолютно логічним кроком з боку України була б конфіскація майна так званих "посадовців" ЛНР-ДНР та Криму, призупинення будь-якого бізнесу на нашій території, заборона їхнім дітям навчатися в українських закладах та й, взагалі, заборонити в'їзд на територію України.
Друзі, якщо у вас є інформація про якогось "посадовця" з тимчасово окупованих територій: про його майно або зв'язки в Україні, то можете писати мені в телеграм: @mykola_kohanivskyi конфіденційність гарантую. Надана вами інформація, безумовно, дійде до відповідних органів, а якщо буде потрібно для справи, то і стане публічною.
Відповідь на мої листи опублікую тут у ФБ і на інших моїх сторінках в соцмережах.
Підписуйтесь на мій телеграм:
https://t.me/kohanivskiy
![лого информагентсво укр мін](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_87d8e4bc0c6648d58c6fe4be8162bff7~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_87d8e4bc0c6648d58c6fe4be8162bff7~mv2.jpg)
![лого информагентсво укр мін](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_87d8e4bc0c6648d58c6fe4be8162bff7~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_87d8e4bc0c6648d58c6fe4be8162bff7~mv2.jpg)