top of page

Ось листа прислали працівники ДСНС України Донецької та Луганської області.

Максим Писарський

2021-02-10

Ось листа прислали працівники ДСНС України Донецької та Луганської області.

Свята правда чи наклеп на чесну хаха людину???

Блін, суцільне ОЗУ при владі по-іншому і не скажеш.

«Що там у «лохів», рідні і близькі гинуть на пожежах ? А от у генералів ДСНС – порядок…

У цікавий і парадоксальний час ми живемо, економічна розруха, війна і прогресуюча корупція. З 2010 року Головним управлінням ДСНС України в Донецькій області керував Микола Ільченко, а з березня 2018 року по сьогоднішній день він є заступником голови ДСНС України, генерал лейтенантом служби цивільного захисту та куратором по зоні АТО (ООС) від ДСНС.

Як можна було призначити на таку посаду людину, не вивчивши його морально-ділових якостей? Скільки ми його пам'ятаємо і знаємо, так як працювали з ним вже багато-багато років, це людина, мета якого максимально видавити від служби для себе особисто, власного збагачення і кар'єри. Для цього всі засоби хороші. Не будемо згадувати керівників, яких він використовував для цього, згадаємо основного, коли він зробив різкий ривок по кар'єрі, Саша «стоматолог», він же син Януковича. Ільченко знайшов до нього підхід через чоловіка Олени Бондаренко (якого в 2010 році призначили начальником МНС Донецької області, без будь-якого досвіду роботи та освіти). Ільченко завдяки цьому став його заступником. Незабаром Бондаренко призначили заступником міністра МНС (до речі, в даний час знаходиться під слідством за махінації з квартирами МНС в той період) і Ільченко стає начальником МНС Донецької області і отримує звання генерал-майор і навіть хвалиться, що особисто Саша «стоматолог» його привітав. Коли в країні ввели порядок декларування доходів і майна чиновників. Ільченко фіктивно розлучився зі своєю дружиною Ільченко Мариною Володимирівною. При цьому вони весь цей час з нею проживають, відпочивають і ведуть спільне господарство. У період фіктивного розлучення, все майно передав Марині Володимирівні, а саме: м. Макіївка вул. Рєпіна 3 \ 4 квартира, м. Донецьк вул.Рози Люксембург 78 \ 30 квартира, земельну ділянку м.Донецьк, вул. Микитівська, 23, м. Слов'янськ, Святогірськ, вул. 60 років Жовтня, д. 1в будинок, м. Слов'янськ, Святогірськ, вул. 60 років Жовтня, буд. 1 корп.17 (спальний корпус) пансіонат… Собі ж Ільченко залишив лише земельну ділянку 0.10 га. у р. Червоний Лиман Донецької області по вул. Діамантовій,20/1, ця ділянка розташована в престижному районі на березі Блакитного озера, щоб було зрозуміло про "престиж", на цьому місці побудовано котеджне містечко усієї "еліти" Донетчини. Сусідом у Ільченко є син колишнього генерального прокурора В. Пшонки, Ігор Пшонка. У своїй декларації він цю ділянку регулярно показує, але мовчить, що на цій ділянці давно вже побудований шикарний котедж, адже оформлений він не на нього, а на "колишню" дружину Марину. Земля його, а котедж вона побудувала без його відома. Усі чорнові роботи на будівництві робили рядові пожежні , а загальне керівництво будівництвом здійснював особисто власник та Михайло Пшик який в 2018 р. був призначений начальником МНС в Луганській області.

Потім Ільченко з дружиною розвівся, залишив їй все. Але жадність не має меж , зрозумівши, що закон про декларування взагалі-то носить формальний характер, наш генерал втратив страх. Подальші придбання став оформляти на себе. Ільченко в порушення законодавства, не вказує у своїх деклараціях з 2013 року і по теперішній час нерухомість оформлену на нього самого, а саме: 1.- м. Харків, проспект Московський, будинок 242/2 кв.16; 2.- м. Харків, вул. Ахсарова, будинок 1-А, кв.49; 3.- м. Севастополь, ул.Строительная, 11а/ 7, 4. - Донецька обл., р. Харцызск, ул.Толстого, 13; 5.- Сумська область, Сумський район, с.Велика Чернетчина, вул.Октябрьская, 34.

Прийшов час і Ільченко стало тісно в Донецькій області, його завели до Чечоткіна. Вже влітку 2015 року Ільченко за 5 млн. грн в престижному районі м. Києва купує квартиру площею 164 кв. м. по вул. Ломоносова,93/2, оформляє її на свою "колишню" і безробітну дружину Марину, в самий розпал війни на Донбасі. У березні 2018 року Ільченко був призначений заступником Чечоткіна і переїжджає жити в Київ.

Де ж житиме генерал "безхатченко" ??? Чечоткін вирішив питання! Як співробітнику ДСНС, що потребує житло ДСНС виділяє службову квартиру в Києві по вул. Маршала Рыбалко, 5Б, площею 72 кв. м.. Генерал швиденько за корупційною схемою робить там ремонт, обставляє меблями і заселяє свого сина. Сам же проживає в тій квартирці, що купив за 5 млн. грн , при цьому подає документи на приватизацію службової квартири. Чечоткін підтримує його в цьому і в грудні 2020 року службова квартира шляхом приватизації переходить у власність Ільченко!

У ДСНС співробітники десятиріччями стоять в черзі на житло, багато вже ветеранами служби пішли на пенсію так і не отримавши житло, а генеральський синок, 26 років, холостяк, який немає ніякого відношення до ДСНС живе у власній квартирі в центрі Києва.

Чечоткін підносить Ільченко, як передового керівника, який займається зміцненням служби та її матеріальної бази. Любить все ремонтувати і будувати. Ось що він настроїв в нашій області. Є таке підприємство ТОВ "Краск" г.Краматорск, так при особистому лобіюванні Ільченко підрозділами ДСНС Донецької області з цією фірмою були укладені угоди на будівельно-монтажні роботи по реконструкціях і ремонтах на своїх об'єктах. Окрім цього, за такою ж схемою цьому ж фірмою проводилися будівництва центрів безпеки в Донецькій області. Всі тендера проводилися з порушеннями, з одним учасником, по попередній домовленості і що найцікавіше, що самі будівельно-монтажні роботи виконувалися силами співробітників підрозділів ГУ ДСНС України в Донецькій області. Акти виконаних робіт підписувалися формально. За офіційними даними фірма ТОВ "Краск" належить рідні Ільченко.

Перелік договорів та суми :

1. Капітальний ремонт і реставрація (капітальний ремонт об'єктів благоустрою території Державної пожежно – рятувальної частини № 8 по вул. Чкалова, 2 в м. Миколаївка Слов’янського району Донецької області"- 206 211.60 грн.

2. Будівництво "Центру безпеки громадян" по вул. Шкільній в с. Олександрово-Калинове, Костянтинівського району Донецької області (благоустрій території) - 487 896.00 грн.

3. Капітальний ремонт і реставрація (капітальний ремонт об'єктів благоустрою території Державної пожежно – рятувальної частини № 8 по вул. Чкалова, 2 в м. Миколаївка Слов’янського району Донецької області"- 8 100.00 грн.

4. Виконання будівельних робіт по об'єкту: "Створення умов для захисту населення від надзвичайних ситуацій на території Маріупольської міської ради (для Маріупольської міської об'єднаної територіальної громади). Будівництво Центру безпеки громадян на території сел.Талаківка Кальміуського району м.Маріуполя"- 4 643 890.00 грн.

5. Капітальний ремонт будівлі пожежного депо на п’ять автомашин «Б – 1» Державної пожежно – рятувальної частини № 8 по вул. Чкалова, 2 в м. Миколаївка Слов’янського району Донецької області- 1 450 635.60 UAH

7. Капітальний ремонт будівлі пожежного депо «А-2» Державної пожежно – рятувальної частини № 8 по вул. Чкалова, 2 в м. Миколаївка Слов’янського району Донецької області - 3 713 223.60 грн.

8. Капітальний ремонт будівлі пожежного депо на три автомобіля «В – 1» Державної пожежно – рятувальної частини № 8 по вул. Чкалова, 2 в м. Миколаївка Слов’янського району Донецької області- 897 214.80 грн.

9. Реконструкція замощення та благоустрій території 82 ДПРЧ 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області за адресою Донецька область, м. Святогірськ, вул Кільцева,54

- 799 991.17 грн.

10. Реконструкція огорожі 82 ДПРЧ 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області за адресою Донецька область, м. Святогірськ, вул Кільцева,54- 213 991.87 грн.

11. Реконструкція складу 82 ДПРЧ 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області за адресою Донецька область, м. Святогірськ, вул Кільцева,54- 302 912.40 грн.

12. Реконструкція адміністративної будівлі 82 ДПРЧ 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області за адресою Донецька область, м. Святогірськ, вул Кільцева,54

-5 951 963.80 UAH

13. Будівництво "Центру безпеки громадян" по вул. Шкільній в с. Олександрово-Калинове, Костянтинівського району Донецької області (благоустрій території)

- 487 896.00 грн.

14. Реконструкція будівлі 24 державної пожежно-рятувальної частини 3 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області для розміщення Частини піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Донецькій області за адресою: Донецька область, м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 56. (1 черга)- 7 616 088.00 грн.

15. (Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг, вирівнювання поверхонь) Поточний ремонт замощення території 8 ДПРЧ 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області, за адресою вул. Чкалова, 2, м. Миколаївка- 322 999.73 грн.

16. "Проведення поточного ремонту гаражу будівлі пожежного депо з проведенням розробки проектно-кошторисної документації за адресою Донецька обл., м.Краматорськ, вул.Олекси Тихого,10-і, – Будівельні роботи 623 736.00 грн.

17. Додаткові будівельні роботи які не були зазначені у кошторисній документації на об’єкті: “Реконструкція будівлі 24 державної пожежно-рятувальної частини 3 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області для розміщення Частини піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Донецькій області за адресою: Донецька область, м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 56 (2,3 поверхи, дах, фасад будівлі)”, а саме: встановлення металевої огорожі (перила н/ж)- 212 000 UAH

18. Виконання будівельно-монтажних робіт "Реконструкція складу 82 ДПРЧ 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області, розташованого за адресою Донецька область, м. Святогірськ, вул. Кільцева 54" - 95 000.00 UAH

19. Будівництво "Центр безпеки громадян " на території міста Білозерське Донецької області"-4 719 140.88 UAH

20. Будівництво "Центр безпеки громадян " на території смт. Новодонецьке Донецької області"-4 719 140.88 UAH

21.Будівництво «Центру безпеки громадян» по вул.Шкільній в с. Олександрово-Калинове Іллінівської сільської ради Констянтинівського району Донецької області- 3 198 000.00 UAH

22. Будівництво "Центру безпеки громадян" по вул. Шкільній в с. Олександрово-Калинове, Костянтинівського району Донецької області (благоустрій території) - 487 896.00 грн.

23. 6 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області -14 157 701 грн.

24. 3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Донецькій області- 7 828 007.20 грн.

25. 12 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Донецькій області - 973 326 грн.

Для виконання цих робіт генерал створив ремонтно-будівельну бригаду (при загоні тех. служби), яка і виконувала практично усі роботи замість ТОВ "КРАСК". Техніка і механізми використовувалися ДСНС. ТОВ "КРАСК" не має у власності будівельної техніки! Статутний фонд фірми складає 5 тис. грн , так було освоєно і відмито більше 55 млн. грн бюджетних коштів. Зрозуміло, що Ільченко працює командно з Чечоткіним і іншими високопосадовцями ДСНС України .

P.S. Поки ми збиралися з думками, Ільченко отримав звання генерал-лейтенанта. Ще більше ми здивувалися коли дізналися за що!!!

За гасіння лісових пожеж в Луганській області, в яких згоріло 30 тис. га лісів (40 відсотків лісного фонду Луганської області), більше 1000 житлових будинків і загинуло 20 чоловік. Такій неорганізованості і некомпетентності в діях з ліквідації пожеж ми ніколи не бачили, а керував усім цим безладом Ільченко. Ми були упевнені, що після цього керівництвом країни будуть прийняті заходи і покарані керівники ГСЧС за це, але ні, їх тільки нагородили! На даний момент працює тимчасова слідча комісія Верховної ради України. ДБР України порушило кримінальні справи у відношення керівництва ДСНС Луганської області, а куратор Ільченко отримує високе звання і гальмує розслідування».

bottom of page