top of page
Пошук

«Twitter, але без Ілона Маска»: потік нових користувачів у Threads зменшився, але все ще рекордний


фото Pixaby

Минулого тижня текстова платформа Threads від Meta повідомила про рекордні 100 млн реєстрацій лише за п’ять днів, але, згідно з даними Sensor Tower і Similarweb, сервіс зараз спостерігає деякий спад у зростанні нових користувачів. Повідомляє Mind.


«Запуск Threads дійсно «зламав Інтернет» або, принаймні, наші моделі», – прокоментував CNBC Ентоні Бартолаччі, керуючий директор маркетингової аналітичної компанії Sensor Tower. «Протягом 10 років, коли Sensor Tower оцінювала кількість встановлень додатків, перші 72 години Threads були справді неперевершеними».


Але, додав він, дані Sensor Tower свідчать про значне зниження активності користувачів після запуску Threads: у вівторок і середу кількість щоденних активних користувачів платформи знизилася приблизно на 20% порівняно з суботою, а час, витрачений на користувачів, зменшився на 50%, від 20 хвилин до 10 хвилин.


«Це свідчить про те, що, незважаючи на галас під час запуску, для Thread все одно буде важко завоювати свій простір у рутині користувачів соцмереж», – сказав Бартолаччі.


«Підтримка Meta та інтеграція з Instagram, ймовірно, принесе Threads набагато більшу кількість потоків, ніж інші служби, але для цього знадобиться більш переконлива пропозиція, ніж просто «Twitter, але без Ілона Маска»».


Дані компанії Similarweb, що займається цифровими даними й аналітикою, показали подібні тенденції. У Threads спостерігалося падіння більш ніж на 25% щоденних активних користувачів між піком 7 липня та понеділком для користувачів Threads на телефонах Android у всьому світі. Компанія ще не завершила калібрування даних iOS.


З моменту свого дебюту 5 липня Threads потрапила у заголовки новин завдяки інтеграції реєстрації в Instagram, алгоритмічній подачі та позитивним настроям рекламодавців. Протягом одного дня після запуску Threads The Verge повідомило, що користувачі вже опублікували понад 95 млн публікацій і 190 млн лайків.


Threads все ще знаходиться на дуже ранній стадії розвитку, і цілком природно, що бум реєстрацій зменшується, поки користувачі вивчають нову послугу та чи підходять спільнота та теми, які вона просуває.


Прес-секретар Meta зазначив: «Хоча це ще початок, ми раді першому успіху Threads, який перевершив наші очікування. Ми запустили додаток трохи більше тижня тому, і зараз ми зосереджені на забезпеченні стабільної роботи, наданні нових функцій і продовженні вдосконалення досвіду в найближчі місяці».


Гендиректор Марк Цукерберг прокоментував стосовно Threads, що більша частина зростання до 100 млн реєстрацій була органічною, і не є результатом рекламних акцій.


0 коментарів

Comments


bottom of page