top of page
Пошук

Times: Лондон хоче запровадити санкції проти "пов’язаних з Кремлем" російських компаній


Уряд Великої Британії збирається у межах нового жорсткого режиму санкцій заморозити активи “пов’язаних з Кремлем” російських компаній і заборонити в’їзд у країну низці осіб, якщо Росія вторгнеться в Україну. Про це повідомляє УНН з посиланням на The Times.


Повідомляється, що міністри націляться на британські інвестиції олігархів і компаній, пов’язаних з Кремлем, у межах нового жорсткого режиму санкцій, якщо Росія вторгнеться в Україну.


Згідно з планами, які будуть оприлюднені депутатам сьогодні, уряд заморозить активи та заборонить поїздки фізичних та юридичних осіб, які мають “стратегічне значення” для уряду Росії.


Про цей крок було оголошено перед поїздкою прем'єр-міністра країни Бориса Джонсона до регіону цього тижня, під час якого він, як очікується, наголосить на підтримці України з боку Великої Британії і знову закличе президента РФ Володимира Путіна “відступити” від конфлікту.

Голова МЗС Сполученого Королівства Ліз Трасс заявила, що Велика Британія розширить санкції проти РФ цього тижня у зв’язку із ситуацією навколо України.


Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон відвідає регіон, куди входить Україна, та проведе телефонні переговори з президентом РФ Володимиром Путіним цього тижня на тлі побоювань російського вторгнення.


Українська влада та західні партнери в останні кілька місяців звертають увагу на загострення Росією ситуації з безпекою на Донбасі, нарощування російських сил уздовж кордону з Україною, небезпеку нового російського вторгнення та посилення російської дезінформації.


Росія виставила низку вимог щодо так званих “гарантій безпеки” до США та НАТО. Зокрема це стосується скорочення американських військ та озброєнь у Європі, а також відмови від подальшого розширення Північноатлантичного альянсу на схід за рахунок прийому в НАТО України та Грузії. Серія переговорів, що відбулася у Женеві, Брюсселі та Відні у січні, закінчилася, за словами Москви, “безуспішно”, що збільшує ризик ескалації конфлікту навколо України. Захід закликає Москву відвести війська від українського кордону та загрожує масштабними санкціями у разі можливого вторгнення.

0 коментарів
bottom of page