top of page
Пошук

The Washington Post відкриває бюро в Києві


WP: Відкриття київського бюро сигналізує про намір всебічно висвітлювати війну Росії проти України.


Американське видання The Washington Post відкриває бюро в Києві, його очолить колишня кореспондентка московського бюро газети Ізабель Хуршудян. Повідомляє Детектор медіа.


Головним кореспондентом стане ексочільник бюро Найробі Макс Берак, до команди також увійдуть репортер Девід Штерн, кореспонденти, фотографи і відеожурналісти, які змінюватимуться на ротаційній основі.


Редакція зауважила, що відкриття київського бюро сигналізує про намір The Washington Post всебічно висвітлювати війну Росії проти України, яка «продовжуватиме залишатися головною історією цього року».

«Багато місяців газета "Пост" надавала значну увагу висвітленню зростаючої напруженості на кордоні України та Росії і, в кінцевому рахунку, подальшого російського вторгнення», – сказав редактор закордонного відділу Дуглас Джель.


Розширене висвітлення подій, пов’язаних з війною в Україні, включатиме сторінку з цілодобовими оновленнями новин на сайті Post, Telegram-канал зі свіжими новинами і базу перевірених матеріалів із місць подій.


Тримати зв'язок з WP в Україні можна за адресою: wpukraine@washpost.com

0 коментарів
bottom of page