top of page
Пошук

Razer показала комп'ютерний стіл із фантастичних фільмів


Компанія Razer, що випускає техніку для гравців, під час виставки CES 2022 презентувала концепт модульного комп'ютерного столу Project Sophia. Головна ідея цього проєкту полягає в тому, що на стільниці, перед сидячою за столом людиною, розташовуються різні блоки, які спрощують роботу та розваги. Комп'ютер, як заявлено на сайті Razer — з процесором Intel та відеокартою Nvidia, вбудований у стіл, повідомляє Ліга.нет.


Як обіцяє виробник, модульний стіл підійде гравцям, творчим людям, стримерам та людям, які працюють удома. Набір блоків на столі можна скласти для кожної людини по-особливому. Стримеру буде корисно бачити чат із підписниками на столі, щоб спілкуватися з ними під час ігор. Під час роботи вдома знадобиться календар для планування роботи, а дизайнерам та музикантам — панель із кнопками для керування будь-якими функціями у творчих застосунках. Гравцеві, так само, стане в пригоді панель, що відображає температуру комп'ютерних компонентів і блок із клавішами для зручного керування в іграх. Загалом, для концепту Project Sophia розроблено 13 блоків із різним призначенням.


За задумом інженерів Razer, стіл можна доповнити великим екраном (діагональ від 65 до 77 дюймів). За дизайном цей стіл поєднується із кріслами для гравців та іншими гаджетами Razer.

Поки невідомо, чи збирається Razer випустити такий стіл у продаж.

0 коментарів
bottom of page