top of page
Пошук

Microsoft показала, як має виглядати робоче місце у майбутньому


Компанія Microsoft представила проєкт, незвичайний для розробника програмного забезпечення, — робоче місце в офісі Flowspace Pod, повідомляє Ліга.нет.


Проєкт Flowspace Pod показує, які умови найкраще підходять людям для роботи в гібридному режимі. Багато офісних працівників у наш час поєднують роботу вдома та в офісі. Компанії можуть запропонувати працівникам, які проводять в офісі частину робочого часу, працювати в таких капсулах замість звичайних робочих місць з комп'ютером.


За задумом творців, капсула Flowspace Pod створює затишок для людей і допомагає зосередитися на виконанні робочих завдань. Для цього в ній є невеликий стіл і комфортне крісло, великий екран, положення якого змінюється, і динаміки, необхідні для відеодзвінків. Стеля, задня стінка і висувні бічні панелі, а також приємне підсвічування створюють для людини відчуття особистого простору, тільки не замкненого, а безпечного.


Проєкт Flowspace Pod створено відділом Microsoft Office Envisioning Team, а головним дизайнером став Антон Ендрюс. Поки невідомо, як цей концепт може бути втілений у життя, зате він виграв нагороду Red Dot Design Concept 2021 за свій дизайн.

0 коментарів
bottom of page