top of page
Пошук

Microsoft звільнив майже 2000 розробників відеоігр

Компанія Microsoft планує цього тижня звільнити 1900 співробітників компаній Activision Blizzard, Xbox та ZeniMax. Ці фахівці спеціалізуються на розробці відеоігор. Про це повідомляють Новини.LIVE з посиланням на  The Verge.


Microsoft звільняє співробітників

Скорочення стосуватимуться приблизно 8% загального підрозділу Microsoft Gaming. Загалом він налічує близько 22 000 співробітників. 


Повідомляється, що компанія проведе звільнення персоналу переважно у Activision Blizzard. Втім, співробітників компаній Xbox та ZeniMax вони теж стосуватимуться.


У внутрішній записці гендиректора Microsoft Gaming Філа Спенсера повідомляється, що у 2024 році керівництво дочірнього підрозділу Microsoft та Activision Blizzard прагне узгодити стратегію та план реалізації зі стійкою структурою витрат. Вона підтримуватиме зростаючий бізнес компаній, що зумовить проведення скорочень.


"У рамках цього процесу ми прийняли болісне рішення скоротити кількість наших співробітників в ігровій індустрії приблизно на 1900 ролей із 22 000 людей у нашій команді", — говориться у записці.0 коментарів

Comments


bottom of page