top of page
Пошук

Geely офіційно повертається на український авторинок


Автомобільний гігант Geely офіційно повертається на український ринок: корпорація Укравто підписала угоду про дистриб'юцію та сервісну підтримку автомобілів бренду в країні. Про це повідомляє прес-служба Укравто.

"Дилерська мережа популярного автомобільного бренду буде сформована на основі найбільшої в країні дилерської мережі Укравто", - йдеться в повідомленні.

Згідно з підписаним 1 грудня контрактом, українська корпорація бере на себе зобов'язання із продажу, гарантійного і постгарантійного обслуговування автомобілів партнера, у тому числі з обладнання складів запасних частин і навчання персоналу на всій території України.

"Ми бачимо суттєвий потенціал зростання українського ринку нових автомобілів – особливо в сегменті SUV. Ми повністю покладаємось на експертизу і репутацію Укравто, в активі якої успішний багаторічний досвід співпраці із провідними світовими автовиробниками", – прокоментував підписання контракту генеральний директор Geely Automobile International Corporation Майкл Сун.

Продажі автомобілів Geely стартують на початку 2022 року.

Автомобілі Geely офіційно були присутніми на ринку України із середини 2000-х до кінця 2016 року.

Geely Auto – дочірня компанія глобальної Geely Holding Group, яка у свою чергу володіє контрольними пакетами акцій багатьох міжнародних брендів, у тому числі Volvo (99% акцій), Lotus (51%) і Daimler AG (9,7%). Geely Holding управляє більш як 40 виробничими і складальними заводами, 8 центрами досліджень і розробок і 8 центрами дизайну в Північній Америці, Європі і Південно-Східній Азії.

В автосалонах Укравто досі були представлені автомобілі Mercedes-Benz, Maserati, KIA, Chery, Toyota, Renault, Peugeot, Opel, а також автобуси ZAZ і мотоцикли Ducati.

0 коментарів
bottom of page