top of page
Пошук

Ferrari продовжила контракт із Сайнсом до 2024 року


Напередодні етапу Ф1 в італійській Імолі команда Ferrari вирішила продовжити контракт із Карлосом Сайнсом на два роки. Таким чином, іспанець залишиться у Скудерії принаймні до кінця 2024 року. Повідомляє Motorcar.


Минулого року Сайнс провів дебютний сезон у Ferrari, набравши очки у всіх гонках, крім двох, та чотири рази піднявшись на подіум на шляху до найкращого в кар’єрі п’ятого місця в особистому заліку, навіть на два місця вище напарника по команді Шарля Леклера.


Минулого місяця іспанський гонщик, що встиг виступати за Toro Rosso, Renault і McLaren, заявив, що він «дуже близький» до підписання нової угоди з Ferrari, і за кілька днів до домашньої гонки Ferrari в Імолі була досягнута угода.


Нові цілі


«Я дуже радий, що оновив свій контракт із Scuderia Ferrari. Я завжди говорив, що немає кращої команди Формули 1, за яку можна виступати в гонках, і після більш ніж року з ними я можу підтвердити, що надягання цього гоночного комбінезону та представлення цієї команди є унікальним і незрівнянним», – сказав Сайнс.


«Мій перший сезон у Маранелло був міцним і конструктивним, і вся стайня розвивалася разом. Результат усієї цієї роботи був очевидний до цього сезону».


«Я відчуваю себе натхненним та оновив впевненість в собі, і тепер не можу дочекатися, аби сісти в машину, зробити все можливе для Ferrari та дати її шанувальникам багато емоцій для підбадьорення. F1-75 стала лідером, яка може дозволити мені досягати цілей на трасі, одна з яких – моя перша перемога у Формулі 1».


Підживлення легенди


Керівник команди Ferrari Маттіа Бінотто сказав: «Я кілька разів говорив, що у нас найкраща пара гонщиків у Формулі 1, і тому з кожною гонкою здавалося цілком природним кроком продовжити контракт із Карлосом, таким чином забезпечуючи стабільність і безперервність. За час роботи в команді він довів, що володіє талантом, якого ми від нього очікували, показавши вражаючі результати та максимально використавши всі можливості».


«За межами боліда він працьовитий, знаходить найменші деталі, що допомогло всій команді вдосконалюватись та прогресувати. Разом ми можемо досягати амбітних цілей, і я впевнений, що разом із Шарлем він зіграє значну роль у підживленні легенди Ferrari і напише нові глави в історії нашої команди».


Новий контракт Сайнса аналогічний за терміном, який має Леклер, і тепер обидва пілоти залишаться з Ferrari принаймні до кінця 2024 року.


Сайнс, який має 143 старти Гран Прі, наразі займає третє місце в заліку гонщиків з 33 очками, зайнявши друге та третє місця відповідно у перших двох гонках, перш ніж достроково зійти на етапі в Австралії. На разі, іспанець не здобув ще жодного поулу чи перемоги у Ф1.0 коментарів
bottom of page