top of page
Пошук

Deep Purple підтримали Україну, розказали історію про Харків і повернули Медведєву його автограф


Усі п'ятро учасників гурту на підтримали українців під час атаки Росії та розповіли свої історії, пов'язані з Україною. Пост почали з пісні гурту й додали зображення логотипу Deep Purple у кольорах прапору України, а також написали, що повертають автограф колишнього прем'єр-міністра та президента РФ Дмитра Медведєва, який вони отримали в 2011 році. Повідомляє UA:суспільне.

Суспільне Культура наводить пряму мову музикантів.


Бас-гітарист Роджер Гловер написав:

"Як і багато виконавців, ми час від часу виступали з приватними концертами для шанувальників у різних країнах.
Ми аполітична група і ніколи не керувались політикою у наших намірах. Лише музикою. Але не зараз.
Ми засуджуємо військові злочини армії Путіна щодо невинних чоловіків, жінок і дітей в Україні. Ми вибачаємося перед нашими російськими і українськими фанатами за скасування наших шоу. Дуже сподіваємося, що виконаємо ці концерти в майбутньому".Піаніст Дон Ейрі згадав:


"Спостерігаємо за новинами про те, що російські ракети щойно зруйнували Оперний театр на площі Свободи в Харкові, де майже рівно 20 років тому грав Deep Purple. Пам'ятаю, як Ян Гіллан знайшов у роздягальні та одягнув пачку і проголосив себе "Deep Purple в сукні".


Пам'ятаю, як обладнання мало прибути о 19:00, а шоу повинно було якимось чином розпочатись о 20:00. Пам'ятаю старого апаратника, який намагався змусити молоду публіку сісти під час концерту з таким завзяттям, що отримав судому.

Пам'ятаю, як наступного дня на шляху до аеропорту запитав про статую "Це Ленін?", а Роджер Гловер відповів: "Ну, це точно не Маккартні".Сьогодні інший день, та я щойно написав Дмитру Медведєву, колишньому президенту, а нині голові Ради безпеки Росії, та повернув автограф, який він дав мені на вечері для Deep Purple в палаці Горького в березні 2011 року, на знак протесту проти його численних заяв після вторгнення".Вокаліст Ян Гіллан заявив:


"Якщо висловитись зараз означає, що ми ніколи більше не побачимо наших російських друзів, то для нас це велика жертва, але це ніщо в порівнянні з тим, що ми ніколи більше не побачимо наших українських друзів, яких вбивають, щоб задовольнити психопатичні амбіції російського лідера.Я хотів би бачити мільйони росіян на вулицях, що демонструють огиду до вторгнення в Україну, і я хотів би мріяти, що дуже швидко Росія знайде якесь сучасне керівництво, яке поверне їх у світ, як друзів. У нас так багато спільного".
Барабанщик Ян Пейс написав:


"Те, що відбувається зараз, виходить за межі тривоги. Це злочин і ми повинні ставитися до нього, як до такого. Я сподіваюсь, вторгнення армії Путіна в Україну (бо саме це відбувається зараз), обернеться його остаточним падінням.
І що хто небудь, хто "ментально живе в 21 столітті", зможе повернути російський народ до світу".Стів Морс наголосив:


"Я завжди вважав, що музика повинна бути неполітичною і перетинати кожен кордон як універсальна мова. Як громадянин глибоко розділеної країни, можу сказати, що єдина річ, з якою погоджуються усі сторони – це негайне припинення нападу на країну, яка добровільно роззброїла свої ядерні боєприпаси, щоб задовольнити всіх великих гравців.

Стій, опусти зброю, повернись назад, допоможи іншим на зворотному шляху!"0 коментарів

Comments


bottom of page