top of page
Пошук

Bitcoin наблизився до позначки в $55 тисяч


Bitcoin продовжує подорожчання після падіння у вересні. Про це повідомляє Корреспондент.нет.

На цьому тижні Bitcoin повернувся до позначки вище 50 тисяч доларів. Також інші криптовалюти - Ethereum, Binance Coin і dogecoin - зросли, приблизно, на 15-30%. Тепер загальний ринок криптовалют оцінюється майже в 2,2 трлн доларів - на 15% більше в порівнянні з початком жовтня.

"Після поганого вересня деякі аналітики прогнозують сильний кінець 2021 року. Одна модель прогнозування цін, яка виявилася надзвичайно точною в серпні і вересні, приводить біткойн на шлях досягнення шестизначних цифр до Різдва, хоча є деякі застереження", - сказано в матеріалі.

Ключовим показником для оцінки руху цін є пропозиція Bitcoin, що містяться довгостроковими власниками. З 18,78 млн Bitcoin, які зараз існують, 13 млн - або 69% з них - зараз належать людям, які тримали їх протягом 12 місяців або довше.

"Відстеження цього показника важливо, оскільки воно чітко висвітлює періоди обмеженої пропозиції, які часто сильно корелюють зі значним зростанням цін у майбутньому", - говорить глава відділу торгівлі та досліджень у компанії з управління цифровими активами TCM Capital Вілл Гемілтон.

Сьогодні вартість Bitcoin піднялася до 54 553 доларів, свідчать дані CoinDesk.

0 коментарів
bottom of page