top of page
Пошук

Anonymous "злили" наказ в.о. міністра оборони РФ: користувачі побачили в цьому доказ зникнення ШойгуХакери Anonymous "злили" наказ в.о. міністра оборони РФ щодо створення фейків про нібито нелюдське ставлення до полонених окупантів з боку українських військових. Опублікований документ не лише спростовує тези про жорстокість "нацистів" в Україні, а й є ще одним опосередкованим доказом зникнення міністра оборони Росії Сергія Шойгу.


Наказ про сплановану дискредитацію українських воїнів підписав такий собі Булгаков. Повідомляє Obozrevatel з посиланням на Twitter Anonymous.


"Витік документа з Росії з вимогою знімати пропагандистські ролики, аби дискредитувати ставлення українських силовиків до військовополонених", - підписали документ хакери.


Згідно тексту оприлюдненого документу, у росії занепокоєні тим, що деморалізовані шаленими втратами російські окупанти все частіше почали здаватися у полон українським військовим. Таку тенденцію у російському Міноборони пояснюють інформацією про нормальне ставлення українців до військовополонених.


0 коментарів
bottom of page