top of page
Пошук

42-річний Ортіс може втратити статус претендента на пояс Олександра Усика: у чому причина


Кубинський боксер здобув перемогу над лідером рейтингу IBF, але цього недостатньо.

2022 рік розпочався для кубинського боксера Луїса Ортіса перемогою над американцем Чарльзом Мартіном. Кубинець двічі потрапив у нокдаун, але у шостому раунді нокаутував суперника, повідомляє suspilne.media.


Бій Ортіс - Мартін був елімінатором за право отримати статус претендента на пояс чемпіона світу IBF у важкій вазі, яким володіє українець Олександр Усик. Тож, перемога Ортіса мала наблизити його до цього статусу - у Усика попереду титульний захист проти Ентоні Джошуа, після чого саме кубинець міг стати наступним суперником українця.


Однак Ортіс може втратити статус претендента на пояс Усика. І усе - через одного боксера.


Що сталося?

Перед тим, як організувати бій Ортіс - Мартін за право на пояс IBF Усика, у організації був інший план для поєдинку за статус обов'язкового претендента. Непереможний хорват Філіп Хргович мав битися за статус претендента проти Майкла Гантера ще влітку 2021 року.


Проте у підсумку бій Хргович - Гантер не відбувся. А сам хорватський боксер захищав свій пояс чемпіона IBF International у грудні проти німця Еміра Ахматовича, нокаутувавши його у третьому раунді.


Як повідомляє Boxing Scene, IBF надіслала листа Ортісу та Хрговичу щодо того, щоб розпочати перемовини з приводу фінального бою за статус претендента на пояс Усика. Представники хорватського боксера вже відповіли готовністю на бій з кубинцем, Ортіс своєї відповіді не надавав.


Якщо ж бій Ортіс - Хргович не погодять, то IBF обиратиме обов'язкового претендента на пояс Усика згідно з рейтингом. Перед початком 2022 року першим номером рейтингу був Чарльз Мартін, але після поразки Ортісу він, найімовірніше, втратить цю позицію. А ось другим після американця йшов саме Хргович.


Хто такий Луїс Ортіс

  • 42-річний боксер з Куби, колишній тимчасовий чемпіон світу WBA у надважкій вазі.

  • Упродовж боксерської кар'єри Ортіс провів 37 поєдинків (33 перемоги, 2 поразки, ще два бої були визнані такими, що не відбулися).

  • Ортіс зазнав двох поразок у кар'єрі у боях з Діонтеєм Вайлдером - нокаути у десятому та сьомому раунді відповідно у 2018 та 2019 роках.

  • Бій проти Мартіна став другим для Ортіса після поразки Вайлдеру. У 2020-му кубинець нокаутував у першому раунді американця Александра Флореса.

Хто такий Філіп Хргович

  • 29-річний хорватський боксер, чинний чемпіон IBF International.

  • Хргович - бронзовий призер Олімпіади-2016 у важкій вазі.

  • У професійній кар'єрі Хргович провів 14 поєдинків, усі переміг (12 - нокаутом).

0 коментарів
bottom of page