top of page
Пошук

225 канадських інструкторів тренуватимуть наших військових у Великій Британії


Інформує АрміяINFORM із посиланням на повідомлення заступника Міністра оборони України Ганни Маляр під час брифінгу в Укрінформ.


25 канадських військових направлено до Великої Британії для підготовки наших військовослужбовців. Швеція, Фінляндія та Королівство Данія долучаються до програми вишколу українських воїнів під керівництвом Великої Британії, – сказала Ганна Маляр.


Та додала, що підтримка міжнародних партнерів важлива не лише для України, а й для Європи та країн НАТО.


– За такої підтримки наші солдати стануть нестримною силою. Це черговий крок до посилення східного флангу НАТО та відновлення миру і безпеки в Європі. Переможемо російську тиранію разом. Хоч би як ворог не намагався залякати та зламати нас, ми мусимо боротися. Мусимо довести, що свобода завжди перемагає. Так, це виснажливо, це нелегко, але лише діючи спільно крок за кроком ми здолаємо російських загарбників і вийдемо з цієї війни переможцями, – сказала Ганна Маляр.


Довідково: Операція Unifier, також відома як Об’єднана цільова група Збройних Сил Канади – Україна, — це внесок Збройних сил Канади у безпеку України в координації зі Збройними Силами України. Він розпочався у світлі розпалювання росіянами війни на Сході України та анексії Криму після Революції Гідності в Україні.

0 коментарів

Comments


bottom of page