top of page
Пошук

Єпископ ПЦУ звернувся до прихильників УПЦ МП: Пора прозріти


Єпископ Чернівецький і Буковинський Православної Церкви України Феогност закликав буковинців нарешті прозріти і побачити, чим є Церква Московського Патріархату. Про це він сказав під час прес-конференції, пише RISU з посиланням на molbuk.ua.


“Дух божий витає там, де любов, правда, щирість, допомога одне одному. А не там, де прокльони, страх, де все вирішується одноосібно.


Неприпустимо, що очільник Російської Церкви Патріарх Гундяєв заявляє про священну війну. Ворогами у ній він бачить українців. І відкрито благословляє нас убивати. Тому закликаю всіх священиків, вірян УПЦ МП на Буковині: послухайте, що говорить Патріарх Кирило, і задумайтеся, кому ви служите? Триває кривава війна, гинуть наші сини і доньки. Чи не пора зупинитися, не бути духовно сліпими і глухими? Адже на сьогодні вже чітко видно, де правда”, - зазначив владика Феогност.


Церква повинна ґрунтуватися на любові і повазі, переконаний адміністратор Чернівецької єпархії, військовий капелан Іван Чокалюк.


"Коли вже були усталені кордони, підписані домовленості, і тут Москва віроломно напала на Україну, а їхня Церква це підтримала, то хіба це Церква? Гадаю, що ні. Коли по мирних українцях та храмах б’ють ракети, а Патріарх Кирил на всеросійському соборі виголошує, що вбивати нас - це священна справа, то, можливо, в основі їхнього вчення - не любов, а ненависть? А значить, не Бог, а диявол..?” - розмірковує священик.


0 коментарів

Comments


bottom of page