top of page
Пошук

Що чекає на прихвоснів Росії з УПЦ МП в Україні: відповідь Подоляка


Багатьох українців турбує думка, що ж буде далі з Московським патріархатом УПЦ в Україні. Михайло Подоляк переконаний, що повинен бути закон, який чітко регулюватиме подальшу долю УПЦ. Повідомляє 24 канал з посиланням на НВ.


Радник керівника ОП Михайло Подоляк переконаний, що всі українські громадяни, які їздили на так звану церемонію у Кремль – колаборанти, які повинні отримати кримінальні провадження та сидіти в тюрмі. Зокрема й представники московського патріархату.


Подоляк зауважив, що "ми маємо розмежувати все, що стосується Росії в Україні", а всі п’яті колони "мають згоріти в цій війні повністю". Пропагандистів Кремля не повинно бути в Україні незалежно від того, чи це політика, чи це релігія, чи це медіа.


Питання процедурне і дуже важливе. Депутати мають напрацювати аргументований законопроєкт, який буде чітко фіксувати, що має відбуватися з УПЦ в Україні. Всі акценти мають бути розставлені правильно, всі аргументи мають бути сказані, – сказав Подоляк.


Він наголосив, що "все має бути чітко відпрацьовано".


Має бути зрозумілий законопроєкт, який чітко говорить, як у нас буде вибудовуватися релігійна вертикаль після війни вже, – додав радник глави ОП.


Настоятель Києво-Печерської лаври, ймовірно, відчитує монахів за критику Путіна

Нещодавно у мережі виплив аудіозапис, на якому, скоріше за все, Павло Лебідь ("Мерседес") відчитав монаха Києво-Печерської лаври та відсторонив від служби за те, що той критикував Путіна.


При цьому чоловік, голос якого дуже схожий на голос "Мерседеса", ображав монаха й проклинав його сім'ю.

0 коментарів

Comments


bottom of page