top of page
Пошук

Чехія та Данія постачатимуть Україні важку військову техніку


Міністерство оборони Чехії у четвер, 12 жовтня, повідомило, що Чехія та Данія спільно постачатимуть Україні важку військову техніку найближчими місяцями. Інформують Букви з посиланням на Reuters.

Зазначається, що постачання чеського виробництва, що фінансуються з бюджету Данії, включатимуть танки, бойові машини піхоти, ручну зброю та боєприпаси.


  • Чехія дозволила Україні відкрити лінії виробництва власної розробки штурмової гвинтівки CZ BREN 2, яка в локальні версії отримає назву “Січ”. Про це заявив у межах Міжнародного Форуму оборонних індустрій у Києві заступник глави Міноборони Чехії Даніель Блажковец.

  • Міністр оборони Данії Трольс Лунд Пульсен перед зустріччю в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі 11 жовтня заявив, що, ймовірно, Данія зможе передати Україні перший F-16 у першому кварталі 2024 року.

  • З початку повномасштабної війни Чехія спорядила 45 тонн гуманітарної допомоги для енергосектору України.

  • 19 вересня під час зустрічі у форматі “Рамштайн”, Чехію представляв заступник міністра оборони Даніель Блажковец, котрий підписав “Лист про наміри” з міністрами оборони Данії та Нідерландів. Угода дозволить надалі постачати Україні переважно чеське озброєння за фінансової підтримки Данії та Нідерландів.

  • Міністерство оборони Данії прагне відновити виробництво боєприпасів після 55-річної перерви, щоб забезпечити внутрішні постачання.


0 коментарів

Comments


bottom of page