top of page
Пошук

ХОКЕЙ: Сокіл - Київ Кепіталз - знову сенсація


Фото: Анатолій Гуньков/OMU

25 листопада 2023 р. Вболівальники із нетерпінням чекали на матч київських команд "Сокіл" та "Київ Кепіталз". Напередодні "Сокіл" за порушення правил (випуск незаявленого гравця) у матчі з "Харківськими Берсерками" отримав технічну поразку та був позбавлений трьох очок. Це дало змогу "Київ Кепіталз" відновити боротьбу за перше місце, адже різниця за очками між цими командами стала мінімальною.


Нажаль, гру довелося розпочинати з трагічної церемонії вшанування пам'яті українського хокеїста Олексія Логінова, який загинув, захищаючи Україну від рашистських загарбників. Такі сумні реалії нашої воюючої країни.

Фото: Анатолій Гуньков/OMU

Всі попередні ігри "Сокола" та "Київ Кепіталз" проходили у рівній боротьбі, але спортивна вдача була за "Соколом". У цій зустрічі "Сокіл" вирішив на вдачу не покладатися і розпочав гру з масованих атак на ворота "столичних". Ця тактика принесла успіх. На п'ятій хвилині першого періоду шайбу у ворота "Київ Кепіталз" забив Руслан Ромащенко.

Фото: Анатолій Гуньков/OMU
Хокеїсти "Сокола" святкують першу забиту шайбу у матчі з "Київ Кепіталз" Фото: Анатолій Гуньков/OMU

Від рівної гри у попередніх матчах не залишилось і сліду. Атаки на ворота "Київ Кепіталз" постійно випробовували майстерність Бориса Бабіка. І така гра принесла успіх. За 7 хвилин 45 секунд до завершення першого періоду рахунок стає 2:0 на користь "Сокола". Свій шанс не упустив Микита Полоницький.

Фото: Анатолій Гуньков/OMU

З таким рахунком команди пішли на перерву.


У другому періоді все докорінно змінилося. Я не знаю, що зробив Вадим Шахрайчук під час перерви із своїми підопічними, але на лід вийшов абсолютно інший "Київ Кепіталз". Тепер вже "столичні" постійно випробовували майстерність Богдана Дьяченка. Хокеїсти "Сокола" помилялись, порушували правила гри і опинилися у подвійній меншості.

Фото: Анатолій Гуньков/OMU

Подвійну більшість реалізував Сергій Черненко.

Фото: Анатолій Гуньков/OMU
Нестримна радість "Київ Кепіталз" Фото: Анатолій Гуньков/OMU

Атаки воріт "Сокола" продовжувались. На 18 хвилині другого періоду видовищним кидком Ярослав Панченко зрівнює рахунок.

Шалена атака на ворота "Сокола" Фото: Анатолій Гуньков/OMU

За рахунку 2:2 команди пішли на перерву.

Фото: Анатолій Гуньков/OMU

Третій період розпочався з обопільних гострих атак.

Небезпечний момент у воріт "Київ Кепіталз" Фото: Анатолій Гуньков/OMU

Небезпека регулярно виникала у воріт обох команд. Але майстернішими виявилися хокеїсти "Київ Кепіталз". За 3 хвилини 10 секунд до завершення гри шайбу у ворота "Сокола" закинув Деніс Берднікс. Слід зазначити, що гравці "Сокола" частіше помилялися і порушували правила. Отже, і частіше опинялися у меншості. Третя шайба також стала результатом реалізації більшості гравцями "Київ Кепіталз". Рахунок 2:3 і став фінальним.

Фото: Анатолій Гуньков/OMU

Результатом сенсаційної перемоги "Київ Кепіталз" над "Соколом" стали зміни у турнірній таблиці чемпіонату.


Вперше за свою історію лідером Регулярного чемпіонату FAVBET ліги став "Київ Кепіталз" - команда, для якої цей чемпіонат є дебютним!


А турнірна таблиця тепер набула такого вигляду:

Джерело таблиці - Федерація Хокею України


0 коментарів

Comments


bottom of page