top of page
Пошук

Хай живуть у своєму світі: Зеленський закликав Захід закрити кордони для росіян


Фото: Офіс президента України

Країнам Заходу слід заборонити в’їзд громадянам Російської Федерації.

Президент Володимир Зеленський вважає, що обмеження має стосуватися всіх росіян. Навіть так званих "хороших", які залишили державу-терористку через незгоду з політикою диктатора Володимира Путіна. Повідомляє ТСН із посиланням на думку В.Зеленського, висловлену в інтерв'ю The Washington Post. За його словами, найважливіші санкції - це закриття кордонів. Оскільки, "росіяни відбирають чужу землю", а тому повинні "жити у своєму світі, поки не змінять свою філософію".

Президент наголосив, що не згодний з критиками, які виступають проти заборони в'їзду до західних країн для тих росіян, що виступають проти Кремля."Якими б не були росіяни... нехай їдуть до Росії. Тоді вони зрозуміють. Вони скажуть, що ця війна не має до них жодного стосунку і що все населення не може нести відповідальність, чи не так? Може", - наголосив Зеленський.Глава держави зауважує: громадяни РФ обрали ту владу, яка у результаті розв'язала війну проти України, але навіть зараз вони не борються проти цього уряду і не чинять на нього тиску.

"Хіба ви не хочете цієї ізоляції? Ви кажете всьому світу, що він повинен жити за вашими правилами. Тоді йдіть і живіть там (у РФ – Ред.). Це єдиний спосіб вплинути на Путіна", – звернувся Зеленський до росіян.

0 коментарів

Kommentare


bottom of page