top of page
Пошук

У Севастополі – повітряна тривога та вибухи: Кримський міст знову перекрили


В тимчасово окупованому Криму в загарбників знову проблеми. Власне, лунала тривога в Севастополі, після чого чули вибухи в місті. Також росіяни перекрили Кримський міст. У понеділок вранці, 30 жовтня, близько 11:25 окупанти в Севастополі почули сигнали повітряної тривоги. Уже через пів години місцеві телеграм-канали повідомили про вибухи. Про це інформує 24 Канал.


Що відомо про сирену та вибухи в Севастополі

Зауважимо, що, окрім зупинки руху на Кримському мості, відбулась зупинка громадського, "морського та наземного" транспорту в Севастополі. Про це повідомила так звана дирекція щодо розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури.


Як пишуть анонімні пабліки, вибухів було 3 та вони були гучними. Гауляйтер Севастополя Міхаіл Развожаєв поспішив запевнити, що працює так звана "російська ППО" та усі служби в стані бойової готовності.

Прохання всім зберігати спокій, – спробував окупант вгамувати істерику людей.

Згодом "голова" окупованого міста також проінформував про дим в районі Севастопольської бухти. Водночас він наголосив, що це нібито російські військові використовують "табельні засоби маскування".

Дим в районі Севастопольської бухти / Фото з телеграм-каналу "Кримський вітер"

Згодом з'явилася інформація про можливий приліт по аеродрому в Новофедорівці. Разом з тим місцеві писали про те, що "щось збили" та "є влучання" в Севастополі, зокрема в районі бухти.


0 коментарів

ความคิดเห็น


bottom of page