top of page
Пошук

У Румунії розблокували КПП «Порубне» на кордоні з УкраїноюРумунські протестувальники повністю розблокували рух вантажівок з боку Румунії біля пункту пропуску "Порубне". Як повідомляє "Європейська правда", про це поінформувала на своїх сторінках Державна прикордонна служба України.


"Оформлення всіх категорій транспортних засобів як на в’їзд, так і на виїзд з України здійснюється встановленим порядком", – йдеться в повідомленні.


Для вантажівок продовжує діяти електронна черга, зазначає відомство.


Напередодні румунські протестувальники, які блокували рух вантажівок з боку Румунії біля КПП "Красноїльськ", призупинили акцію і рух відновлено у звичайному режимі.


Перед цим румунські ЗМІ повідомляли, що уряд представив перший пакет заходів для допомоги фермерам і далекобійникам, які влаштували протести по всій країні, у тому числі блокували кілька пунктів перетину кордону з Україною. 


Водночас Єврокомісія готується наступного тижня запропонувати торговельні заходи щодо України після того, як Болгарія, Польща, Румунія, Словаччина та Угорщина у спільному листі до ЄК зажадали введення імпортних мит на українське зерно через нібито недобросовісну конкуренцію.


0 коментарів

Comentários


bottom of page