top of page
Пошук

У Росії триває прихована мобілізація – розвідка


Основна увага приділяється набору “добровольців” з числа російських “казаків”, безробітних та колишніх військовослужбовців. Повідомляє NTA.


У Росії проводять заходи із прихованої мобілізації колишніх військовослужбовців, безробітних та російських “казаків” із південних областей.


Про це йдеться у звіті Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Українська розвідка встановила, що для поповнення резервів окупаційних військ РФ продовжує заходи прихованої мобілізації.

“Наразі основна увага рашистських агітаторів приділяється набору “добровольців” з числа російських “казаків” Ростовської області та Краснодарського краю. Також у фокусі уваги громадяни, які втратили роботу внаслідок міжнародних санкцій та колишні військовослужбовці, що проживають на території інших пострадянських країн”.

Крім того, “добровольців” шукають і в Приморському краї на Далекому Сході. Українські розвідники кажуть, що охочим поїхати воювати в Україну пропонують щонайменше 200 тисяч рублів (майже 90 тисяч гривень) щомісяця.


У Бєлґородській, Брянській та Курській областях, які межують з Україною, проводять подібні заходи щодо вербування охочих пройти “коротку військову службу за контрактом” до 3 місяців. Крім того, в цих областях проводять підготовку до часткової мобілізації чоловічого населення в разі різкого погіршення ситуації.


Нагадаємо, що російські окупанти масово відмовляються йти у новий наступ в Харківській області. Про це свідчить нове перехоплення розмови російських загарбників біля Ізюму Харківської області


0 коментарів
bottom of page