top of page
Пошук

У Павлограді викрили наркосиндикат, який "кришувала" поліція


На Дніпропетровщині правоохоронці викрили злочинну організацію, яка систематично збувала і розповсюджувала особливо небезпечні психотропні і наркотичні речовини. До її складу входили колишні і чинні співробітники поліції. Про це у вівторок, 23 листопада, повідомляє прес-служба ДБР.

Наголошується, що зловмисники налагодили монопольну систему виготовлення та розповсюдження наркотиків у Павлограді Дніпропетровської області. Усіх конкурентів "захищали" співробітники поліції, які в місті обіймали керівні посади.

"За попередньою оцінкою, за тиждень у районному центрі з 100-тисячним населенням ділки заробляли близько 100 тисяч гривень. Організували наркобізнес уродженець Грузії, мешканець Дніпра і колишній перший заступник начальника УМВС України у Дніпропетровській області", - йдеться в повідомленні.

До складу наркосиндикату входили 13 осіб. Злочинна організація мала чітку і розгалужену систему збувачів наркотиків, складну ієрархію та чітку структуру.

Колишній перший заступник начальника УМВС України в Дніпропетровській області консультував лідера злочинної організації про методи конспірації, плани правоохоронців про документування, підказував про точки оптової закупівлі наркотиків і прекурсорів і за місцями виготовлення. Також до його обов'язків входила передача частини прибутку через посередника чинним поліцейським.

Встановлено факти розповсюдження наркотиків серед неповнолітніх. Також встановлено нерідкі факти навмисної підсадки людей, у тому числі підлітків, на наркотики, з подальшим примусом розповсюджувати наркотичні засоби.

Крім того зафіксовано випадки, коли поліцейські, що належали до організації, піддавали громадян тортурам.

Відзначається, що було затримано верхівку злочинної організації. Серед дев'ятьох затриманих також є співробітники поліції.

Слідчо-оперативні заходи із затримання інших учасників злочинної організації тривають, також встановлюють усіх учасників ОЗУ.

Під час проведення більше 40 санкціонованих обшуків виявлено і вилучено велику кількість різних психотропних і наркотичних речовин, готівку в різних валютах і банківські картки. Також виявили дві лабораторії з виробництва наркотичних засобів. Під час обшуків в учасників злочинної організації також виявили великий арсенал засобів конспірації, зокрема номери прикриття, мобільні телефони.

0 коментарів
bottom of page