top of page
Пошук

У Німеччині чекають на пропозиції Лондона по обміну крилатими ракетами Taurus


9 березня міністр закордонних справ Великої Британії запропонував Німеччині підтримку для забезпечення можливого постачання крилатих ракет Taurus. З цього приводу міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок зазначила, що вони відкриті до пропозиції свого британського колеги Девіда Камерона надати Україні нові крилаті ракети Taurus в рамках кільцевого обміну. Про це повідомляє UA.NEWS з посиланням на видання Der Spiegel.


"Обмін кільцями був, так би мовити, німецьким винаходом. Це був би варіант. І ми робили це деякий час тому з іншим матеріалом", – сказала вона.


Нагадаємо, що 9 березня міністр закордонних справ Великої Британії запропонував Німеччині підтримку для забезпечення можливого постачання крилатих ракет Taurus в Україну: ФРН Британії – Taurus, а Британія Україні – додаткові Storm Shadow.


Раніше прем’єр-міністр німецької Баварії Маркус Зедер розкритикував канцлера Німеччини Олафа Шольца за відмову передавати Україні крилаті ракети Taurus. Це рішення не має бути одноосібним.


А опозиційна фракція ХДС/ХСС хоче знову винести на розгляд Бундестагу проект резолюції із закликом до уряду передати Україні далекобійні ракети Taurus.


0 коментарів

Comments


bottom of page