top of page
Пошук

У Міноборони розповіли, на що перетворять колишні військкомати


Один такий сучасний рекрутинговий центр уже почали тестувати в одному із центрів комплектувань у місті Києві. Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков під час свого виступу у Верховній Раді 28 січня, передає Depo.ua.


"Ми готуємо проект рішень, щоб перетворити колишні військкомати на аналоги ЦНАПів. Пілотний проект такого мілітарі-ЦНАП ми вже відпрацьовуємо в Києві", – сказав Резніков.


За словами очільника профільного міністерства, екс-військкомати мають перетворитися на зручні рекрутингові центри. Зокрема, і для потреб ТРО.


"Для цієї мети спільно з Міністерством цифрової трансформації ми вже підготували проект, який поєднає центр комплектування й цивільний ЦНАП", – додав Резніков.


Також міністр оборони України повідомив про те, що паралельно його підлеглі розробляють проект закону про сили кібероборони, який має покращити оборонну спроможність України.


Нагадаємо, раніше Резніков назвав три цільові програми, що запустять переозброєння армії. Також він повідомив про чіткий план роботи профільного міністерства на 2022 рік.

0 коментарів

Comentários


bottom of page