top of page
Пошук

У Білорусі РФ перекидає війська і техніку до кордону з Україною


РФ почала перекидання на південь Білорусі техніки, яку раніше привезли на полігони з мобілізованими ЗС РФ. Повідомляє Реал.


За інформацією авторитетної моніторингової групи «Беларускі Гаюн», упродовж сьогоднішнього дня фіксується перевезення танків, вантажівок та особового складу ЗС РФ з білоруських полігонів у північній та центральній частинах країни, де вони дислокувалися, на Південь – ближче до кордону з Україною.


При цьому наголошується, що техніки недостатньо для наступу на Україну. Більше того, Беларускі Гаюн вказує, що війська можуть перекидати або до кордону з Україною, або на чергові навчання з російськими військами десь поблизу з нашим, українським, кордоном.

Пізніше група виступила з окремою заявою, в якій назвала фейком ті фото, які з’явилися в мережі і були поширені різними ЗМІ з поясненням, що так зараз виглядає кордон Білорусі і України. На фото багато військової техніки РБ. Моніторингова група наголошує, що ці фото були зроблені за 130 км від кордону з Україною і були в Мережі ще тиждень тому.


Тобто є велика вірогідність, що Росія намагається в черговий раз створити картинку начебто підготовки наступу з території Білорусі, щоб відволікти з фронту українські підрозділи.


0 коментарів

Comments


bottom of page