top of page
Пошук

Український біатлоніст Боровик - бронзовий призер спринту на етапі Юніорського Кубка IBU


Біатлонний сезон на рівні Юніорського Кубка IBU продовжується другим етапом в італійському Мартеллі. На першому етапі відбулися індивідуальні гонки та естафети, а другий етап розпочався спринтерськими гонками, повідомляє suspilne.media.


І за їх підсумками Україна здобула ще одну нагороду - уже третю в сезоні.


Спринт серед дівчат: результат

Відкривали програму другого етапу дівчата, на старт вийшли п'ять українок. У підсумку, найкращий результат показала Оксана Москаленко - з одним промахом вона змогла фінішувати на 14-му місці, але програш переможниці склав трохи більше двох хвилин. Двадцятку найкращих закрила Юлія Городна - теж один промах.

Найкращу швидкість серед українок показала 16-річна Олександра Меркушина, однак уже на першому вогневому рубежі вона зробила чотири промахи. Загалом у гонці у Меркушиної п'ять промахів і 35-е місце на фініші.

Аналогічна кількість промахів у Лілії Стеблини, але з п'ятьма хибами 21-річна біатлоністка фінішувала лише 52-ю. А Ганна Скрипко з одним промахом закінчила гонку 41-ю.

А перемогла в гонці італійка Сара Скаттоло - 18-річна біатлоністка закрила усі мішені, була другою найшвидшою на дистанції і фінішувала з перевагою в 27 секунд над другим місцем.

У боротьбі за "срібло" австрійка Лея Ротшопф, яка на 4.6 секунди випередила німкеню Марейке Браун.

  • Результат спринту серед дівчат

  1. Сара Скаттоло (Італія, 0+0) 22:50.7

  2. Лея Ротшопф (Австрія, 0+0) +27.6

  3. Марейка Браун (Німеччина, 0+0) +32.3

...

  • 14. Оксана Москаленко (1+0) +2:04.1

  • 20. Юлія Городна (0+1) +2:31.0

  • 35. Олександра Меркушина (4+1) +3:19.8

  • 41. Ганна Скрипко (1+0) +3:38.6

  • 52. Лілія Стеблина (1+4) +4:58.5

Спринт серед хлопців: результат

У спринті серед хлопців теж стартували п'ять українців, четверо фінішували у топ-16 найкращих. Найслабший результат показав Владислав Чихар - два промахи і 46-е місце.

А от інші українці претендували навіть на подіум. Після другої стрільби одразу троє біатлоністів йшли у топ-9. На останніх кілометрах лише Дмитро Грущак не зміг підтримувати високу швидкість - падіння з 9-го на 16-е місце.

Віталій Мандзин зміг відіграти дві позиціїі - фінішував 15-м, хоча на останнє коло виходив 17-м.

А от ще два українці - Роман Боровик та Степан Кінаш - в заочній боротьбі розіграли третє місце. В обох була одна хиба, Боровик після другої стрільби був другим, фінішував третім - пропустив уперед лише надшвидкого Яна Гунку з Польщі (переможець гонки).


0 коментарів

Commenti


bottom of page