top of page
Пошук

Удар ЗСУ по російському ешелону з боєприпасами перервав постачання з Криму — Міноборони Британії


Удар ЗСУ по російському військовому ешелону серйозно пошкодив залізничне сполучення з Кримом (Фото:fotoblend/pixabay.com)

Внаслідок удару українських сил по російському ешелону з боєприпасами в Херсонській області малоймовірно, що залізничне сполучення з Кримом залишиться в робочому стані. Повідомляє НВ із посиланням на зведення Міністерства оборони Великобританії у Twitter.


Швидше за все, росіяни відремонтують залізницю за кілька днів, але вона й надалі залишиться вразливою точкою для російських сил та їхніх ланцюжків постачання з Криму до Херсона, зазначили у відомстві.


Крім того, Росія влаштувала поромну переправу для цивільного використання після того, як Антонівський міст отримав серйозні пошкодження, але її майже точно використовуватимуть і російські військові для перекидання сил та засобів.


У британському Міноборони зазначили, що найближчим часом ще більше громадян в окупованому Херсоні та околицях спробують виїхати через загрозу бойових дій та ще більше ускладнення продовольчого стану. У зв'язку з цим можливе підвищене навантаження на транспортні вузли та додаткові заходи з боку окупаційної влади для контролю руху.

0 коментарів

Comments


bottom of page