top of page
Пошук

Трюдо: союзники готові, що війна може тривати довго, і продовжать підтримувати Україну


Лідери країн G7 розуміють, що війна, яку розпочала Росія на території України, може затягнутися надовго. Проте країни-партнери готові надалі надавати підтримку Києву настільки довго, наскільки це буде необхідно. Повідомляє Обозреватель.


Про це заявив прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо в інтерв'ю Bloomberg. Щодо українського контрнаступу прем'єр сказав, що лідери країн G7 очікували що, цей процес буде тривалим.


"Ми завжди знали, що це буде тривалий процес", – відповів Трюдо на запитання про контрнаступ України.


Він зазначив, що обговорення ситуації в Україні серед лідерів G7 та НАТО, свідчать про те, що партнери готові до можливості затягнення війни.


“Тому, що ми не можемо і не повинні дозволити Росії перемогти", – додав він.


Сили оборони України перебувають на порозі прориву фронту. Водночас природу нинішньої війни за складністю можна порівняти хіба що з Курською битвою – головним боєм Другої світової війни між Німеччиною та Радянським Союзом.


Раніше президент України Володимир Зеленський відповів на закиди деяких аналітиків про те, що ключові напрямки контрнаступу можна було б посилити за рахунок сил, що утримують нині Донбас. Такий крок, впевнений глава держави, став би катастрофою для України і саме про це, вочевидь, тільки і мріють у Кремлі.


Також Сполучені Штати розпочнуть навчання українських льотчиків на винищувачах F-16 на своїй території. Ініціатива передбачає, що на початку цього навчання пілоти освоюватимуть англійську мову в Техасі, а потім вирушать на багатомісячне навчання на базу в Арізоні.


0 коментарів

Comments


bottom of page