top of page
Пошук

Телевізійні війни, де УПЛ — лише аватар ФФУ, цього сезону обіцяють бути особливо жорстокими


Артем Франков

Відомий український журналіст Артем Франков висловився на ситуацію з спробою УАФ і УПЛ силою організувати єдиний телевізійний пул для трансляції матчів чемпіонату України. Повідомляє dynamo.kiev.ua.


«Телевізійні війни „одинадцять проти п’яти“ (точніше, „УПЛ проти п’яти“, де УПЛ це лише аватар ФФУ, а п’ять це „плюсові“ „Динамо“, „Дніпро-1“, „Зоря“, „Металіст“ і так або інакше Шепілов, що „приєднався до них“, тобто цілком самостійний „Рух“) цього сезону обіцяють бути особливо жорстокими і принциповими.


Поки дійшло до недопуску знімальних бригад з ксивами УПЛ та „Сетанти“ на матчі, де господарями виступають „телесепаратисти“, та звітів у відповідь ютуб-заборон. Там і до очкових порахунків недалеко — УПЛ/ФФУ цілком можуть запустити такий захід, хоча до чогось по-справжньому серйозного навряд чи дійде: без п’ятірки УПЛ і всі її змагання позбавляються найменшого сенсу. Загалом, душитимуть, але акуратно.


Що стосується вболівальників, то я нікому нічого не хочу нав’язувати, просто зроблю одне очевидне зауваження: трансляції на каналі „2+2“ загальнодоступні та безкоштовні, на „Сетанті Спорт“ за всієї поваги — ні, і ще потрібно знайти сервіс, крім „Мегого“, який надає доступ до каналу. І це дуже серйозне, принципове зауваження, так само як і те, що у нас в країні люди, які готові платити і витрачати, являють собою набагато активнішу, просунуту частину аудиторії, отже, їхня думка краще чути і може помилково прийматися за загальне або превалююче», — написав Франков у свіжому номері журналу «Футбол».

0 коментарів

Comments


bottom of page