top of page
Пошук

«Сітка смерті»: у Генштабі розкрили тактику ЗСУ, завдяки якій знищують до 80% техніки та живої сили


Як працює «сітка смерті ЗСУ», яка забезпечує величезні втрати окупантів (Фото:Генштаб)

Українські сили створили тактику так званої «сітки смерті», яка забезпечує знищення до 80% техніки та живої сили окупаційних військ РФ. Про це розповів тимчасово виконуючий обов'язки начальника Головного управління бойових ударних систем Генштабу полковник Сергій Баранов, повідомляє NV з посиланням на Military Media Center у Telegram.


"Йдеться про те, що ми навчилися комплексним вогнем усіх засобів ракетно-артилерійського ураження забезпечувати успішний наступ піхоти. За статистикою, до 80 відсотків втрат росіян у бойовій техніці й живій силі – це наша робота. Наші гармаші і ракетники комплексно взаємодіють з іншими засобами ураження – до авіації включно", – зазначив Баранов.


За його словами, завдяки західним високоточним ракетно-артилерійським системам українські захисники скомбінували та створили далекобійний «вогневий кулак», який б'є настільки потужно, що ворог вже не має можливості вести дієву контрбатарейну боротьбу.


«Ми не чекаємо відкриття вогню артилерії противника, а завчасно виявляємо його і знищуємо їх ще до того, як вони будуть готові завдати удару. Робиться це ювелірно, щоб не постраждали ані наші війська, ані мирне населення й об’єкти інфраструктури. Нашу «далекобійку» ворог не дістає, а ми їх — так», — додав Баранов.

0 коментарів

Comments


bottom of page