top of page
Пошук

Служителі рпц отримали вказівки агітувати росіян-контрактник


Служителі російської православної церкви закликають своїх вірян поповнювати лави російських окупаційних підрозділів. Повідомляє Детектор медіа із посиланням на інформацію Головного управління розвідки Міністерства оборони України.


«Служителі рпц отримали чіткі вказівки агітувати батьків та родичів молодих росіян спонукати їх укладати контракт про військову службу», — встановили у ГУР.


Воєнна розвідка України оприлюднює відомості про служителів рпц які співпрацюють з російськими пропагандистами та окупаційними підрозділами інформаційно-психологічних операцій. ГУР нагадує: «За злочини проти територіальної цілісності та населення України передбачено відповідальність».


Нагадаємо, в середині березня російський патріарх Кирило де-факто благословив військових армії рф на війну проти України після літургії на свято Торжества православ'я у Москві. Зокрема, Кирило подарував ікону командувачу Росгвардії Віктору Золотову.


Митрополит Київський і всієї України Епіфаній назвав цей заклик духовним злочином. Також він заявив, що позицію глави рпц, який підтримав агресію проти України, мають засудити всі релігійні лідери світу.

0 коментарів

Comments


bottom of page