top of page
Пошук

Скандал через кліп Соловій у Львові: Жадан звинуватив ієромонаха УГКЦ у брехні


Скрин з відео

Скандал, який спричинив кліп Христини Соловій та Сергія Жадана, не вщухає. Ієромонах УГКЦ, доктор богослов'я і патристичних наук отець Юстин (Юрій) Бойко заявив, що артистів вигнали з церкви, через що вони не змогли відзняти усі відверті сцени. Сергій Жадан відреагував на його слова. Він сказав, що представник церкви говорить неправду. Повідомляє Експрес.


За словами ієромонаха УГКЦ, зйомки кліпу були провокацією, а артистів — Соловій і Жадана — вигнали з церкви. Про це священнослужитель повідомив в ефірі програми "Говорить Великий Львів".


Отець Юстин Бойко: “Бачу велику моральну деградацію Христини”

“Прийшла представниця чи представник міської ради. Сказали, що потрібно зняти гарний кліп. Отці впустили їх до церкви, дали ключі й пішли, а прийшли надто пізно. Я вам скажу, чому сцена з дівчатами вийшла поза церквою. Коли священник побачив, що Христина Соловій сиділа перед престолом, обернена задом, у відвертому одязі, ну, це виглядало, знаєте, як на вавилонську розпусницю. Він їх вигнав з церкви, і вони той фільм недозняли. Це викликало у нього шок... Уявіть, що вони навіть не вибачилися перед отцями”, — повідомив отець Юстин Бойко.


Ієромонах УГКЦ також засудив Соловій: “Це готувалася заздалегідь провокація…


Христина Соловій була чудовою дівчиною, яка виконувала лемківські пісні. Що з нею сталося, мені важко сказати. Але я бачу велику моральну деградацію Христини. Я це відверто кажу як священник”.


Письменник Сергій Жадан відреагував на слова ієромонаха.

“А, поза тим, отець Юстин далі продовжує говорити неправду. І з кожною наступною заявою неправди в його словах стає все більше. Тепер ось, виявляється, нас представляла міськрада. А потім нас, виявляється, вигнали з храму. Одного не розумію — навіщо він це робить? Для чого представник церкви говорить неправду? Церква справді повинна так чинити, щоб пояснити себе?” — написав у Facebook письменник і волонтер Сергій Жадан.


У Львові відмолювали церкву через кліп Соловій і Жадана

За словами отця Юстина, після зйомок кліпу Церкву святого Андрія відмолювали від осквернення.

"Оскільки церква була осквернена, бо цей вчинок прирівнюється до осквернення, ми вночі молилися від осквернення церкви. Був проведений спеціальний чин", — зазначив він.

Львівська архиєпархія УГКЦ заявила, що надалі дозвіл на зйомки кліпів у її храмах надаватимуть архиєпископи.


"Архиєпархіальний уряд суворо засуджує дії, які відбулися у храмі Святого апостола Андрія. Надалі без благословення місцевого ієрарха не дозволено знімати кліпи у храмах!" – заявив архиєпископ і митрополит Львівський Ігор.


0 коментарів

Comments


bottom of page