top of page
Пошук

РФ скасувала найбільші військові навчання "Захід-23". Британська розвідка назвала причини


Армія РФ. Фото: t.me/vvgladkov

Країна-агресор РФ, швидше за все, скасувала заплановані спільні стратегічні навчання "Захід-23" - великий щорічний захід, який мав стати кульмінацією року військової підготовки. Навчання мали відбутися у вересні 2023 року. Про це повідомило Міністерство оборони Великобританії у Twitter. Інформують Українські новини.


Як зазначає британська розвідка, з 2010 року у Росії діє чотирирічний цикл ротації навчань "Захід-23" по всій країні. Однак з 2021 року Росія проводила "Захід-23" на заході Росії щонайменше раз на два роки, оскільки її пріоритетом є протидія тому, що вона сприймає як загрозу з боку НАТО. Зокрема, 2021 проводилися найбільші російські навчання з радянських часів.


За даними британської розвідки, неефективність російських військових в Україні показала, що "навчання "Захід" мали обмежену цінність для навчання і здебільшого проводилися для показухи".

Росія, ймовірно, скасувала "Захід-23", тому що в наявності надто мало військ та техніки. Крім того, існує реальна ймовірність того, що російське керівництво також чутливе до внутрішньої критики, пов'язаної із проведенням навчань "Захід" під час війни, зазначають у Міноборони Британії.


0 коментарів

コメント


bottom of page