top of page
Пошук

РФ за останні тижні зазнала найбільших втрат від початку війни, – британська розвідка


За останній місяць втрати російських окупаційних військ є найвищими від початку повномасштабного вторгнення до України. Про це повідомляють Українські новини з посиланням на розвідку Великої Британії.


За даними відомства, ці втрати російських окупантів є результатом наступу на Авдіївку Донецької області. Британська розвідка наводить дані українського Генштабу, згідно з якими, у листопаді середньодобові втрати військ РФ становлять 931 особу за добу.


Перед цим російська окупаційна армія зазнавала найбільших втрат у березні 2023 року із середнім показником 776 загиблих окупантів на добу – у розпал боїв за Бахмут Донецької області.


За даними Генштабу, ЗСУ протягом доби 26 листопада ліквідували або поранили на фронті ще 750 російських окупантів. Також військові знищили 7 танків та 11 автомобільної техніки.


Крім того, російські терористичні війська застосовують дуже багато піхоти для спроб штурму Авдіївки Донецької області, відкрили четвертий напрямок для наступу з боку Донецька.


Раніше Барабаш розповів, що Авдіївка перетворюється на Мар’їнку, від якої залишилися суцільні руїни за час від початку повномасштабного вторгнення РФ.


0 коментарів

Comments


bottom of page