top of page
Пошук

Росія кинула в Україну нові війська – британська розвідка


Росія направила в Україну свої нові збройні сили, виходячи з даних, опублікованих Міністерством оборони Великобританії на основі розвідувальних відомостей. Повідомляє Матриця Свободи.


Ця інформація вказує на те, що росія, ймовірно, вперше задіяла частини своєї 25-ї загальновійськової армії в середині вересня. Перекидання цієї армії підрозділів в Україну почалося з кінця серпня.


Відповідно до звіту, дві маневрені компоненти армії - 67-та мотострілкова дивізія та 164-а окрема мотострілецька бригада - беруть участь у бойових діях на ділянці фронту, що знаходиться на захід від Сєвєродонецька та Кремінної, вздовж кордону між Донецькою та Луганською областями.


Згідно з даними британської розвідки, росія рідко тримала не задіяні війська в запасі з початку вторгнення, і ці сили могли потенційно скласти основу для великого наступального удару.


Міністерство оборони Великобританії додало, що з огляду на розгортання 25-ї армії частинами для зміцнення розтягнутої лінії, ймовірність нової великої російської наступальної операції найближчими тижнями мала.


0 коментарів

Комментарии


bottom of page