top of page
Пошук

Речник уряду Польщі про передачу МіГ-29 Україні: наша безпека не постраждає


Передача Україні бойових літаків МіГ-29 не послабить безпеку Польщі, а навпаки, зміцнить її. Про це заявив речник польського уряду Пьотр Мюллер, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на PAP.

"Наша безпека від цього не постраждає. Наша безпека від цього виграє, оскільки весь цей час ми триматимемо російський фронт далеко від наших кордонів", - сказав він.

Речник польського уряду підкреслив, що Польща зміцнює свою оборону шляхом укладання чергових контрактів для посилення армії. Він додав також, що в рамках політики ЄС Польща також отримує компенсацію за поставлене Україні обладнання.

Він також зазначив, що якщо хтось у Польщі хотів би поставити під сумнів збройну підтримку України під кутом захисту від Росії, то ця людина не розуміє однієї речі: "Польща - наступна у черзі".

Слід зазначити, що міністр оборони Маріуш Блащак в розмові з Польським радіо підтвердив, що Польща хоче передати літаки в рамках ширшої коаліції держав.

"Ми хочемо діяти в ширшій коаліції, так само, як ми збудували коаліцію щодо танків Leopard. В цьому ми показали велику ефективність. Так само, як наші дії призвели до того, що до України потраплять системи Patriot", - сказав Блащак.

"Для нас важливо, щоб сусідом Польщі була незалежна Україна. Щоб ми не сусідили з Україною як частиною Росії, цієї російської імперії, яка агресивно діє стосовно сусідів. Тому ми підтримуємо Україну", - заявив він.

Прем'єр-міністр Матеуш Моравецький заявив у вівторок, що Польща може передати Україні винищувачі радянських часів протягом найближчих тижнів.

0 коментарів

Comentários


bottom of page