top of page
Пошук

Прикордонники оцінили загрозу на кордоні з білоруссю і частиною рфУ Державній прикордонній службі повідомили про те, що ситуація на ділянці українсько-російського кордону у межах Чернігівської, Сумської й частини Харківської областей, а також на українсько-білоруському кордоні залишається контрольованою. Повідомляє Інформаційний спротив.


Про це заявив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко в ефірі телемарафону.


“Ситуація також залишається повністю контрольованою на тих ділянках, де ворога було відкинуто – у межах Чернігівської, Сумської і частини Харківської областей”, – сказав він.


За оцінками прикордонників, ударного угруповання на цьому напрямку росія не має. Проте щодня ворог завдає ударів по прикордонню із застосуванням артилерії, мінометів, стрілецької зброї і навіть пусків ракет авіацією.


Речник ДПСУ зазначив, що ситуація на кордоні з білоруссю “дещо напружена” через присутність на білоруській території російських військових.


На полігонах білорусі вже кілька місяців тривають або спільні навчання рб і рф, або підготовка російських військових.


“Така підготовка триває кілька місяців. У подальшому ці підрозділи виводяться на територію росії і в подальшому направляються на схід нашої країни, де ведуться повномасштабні бойові дії. А на територію білорусі заходяться нові підрозділи”, – пояснив Демченко.


0 коментарів

Comments


bottom of page