top of page
Пошук

Президент Фінляндії прибув до Туреччини на переговори про НАТО: відвідав зону землетрусу


Президент Фінляндії Саулі Нііністьо прибув у Туреччину на переговори про вступ своєї держави до НАТО та напередодні зустрічі з президентом Ердоганом відвідав зону смертоносного землетрусу. Про це повідомляє "Європейська правда".


Нііністьо розповів у своєму Twitter, що відвідав Кахраманмараш на південному сході Туреччини, де рятувальники та гуманітарні працівники виконують надзвичайно важливу роботу.

Він запевнив, що "Фінляндія продовжує надавати гуманітарну та експертну допомогу постраждалим", опублікувавши фото з постраждалого регіону.

У п’ятницю Нііністьо зустрінеться з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом в Анкарі. Очікується, що під час візиту він отримає інформацію про перебіг процесу вступу Фінляндії до НАТО.


За даними джерел, парламент Туреччини дуже ймовірно ратифікує заявку Фінляндії на вступ до НАТО до середини квітня.


Президент Ердоган днями дав позитивний сигнал Гельсінкі. Він запевнив, що Туреччина виконає свою обіцянку Фінляндії щодо НАТО.


Швеція та Фінляндія минулого року подали заявку на приєднання до НАТО після того, як Росія вторглася в Україну, але зіткнулися з неочікуваними запереченнями з боку Туреччини.


Останнім часом Туреччина пом’якшила свій опір щодо Фінляндії. Анкара може схвалити заявку Гельсінкі окремо від Стокгольма, хоча обидві країни прагнули вступати до НАТО разом.

0 коментарів

Comments


bottom of page