top of page
Пошук

Президент Польщі Дуда прибув з візитом до Києва


КИЇВ. 23 серпня. УНН. До Києва прибув президент Польщі Анджей Дуда, повідомили у канцелярії польського президента, пише УНН.


Цитата

"Президент Анджей Дуда на запрошення президента Володимира Зеленського сьогодні перебуває у Києві", - повідомили у канцелярії у Twitter.


Деталі

Під час візиту, як анонсовано, відбудуться двосторонні переговори між президентами та делегаціями щодо ситуації в Україні, підтримки у військово-економічній та гуманітарній сферах, двосторонньому співробітництву.


Президент Польщі Анджей Дуда також, згідно з планом, візьме участь у 2-му саміті Кримської платформи, скликаному Президентом України.

Przystanek Kijów Rozpoczęła się kolejna wizyta Prezydenta RP @AndrzejDuda na Ukrainie. pic.twitter.com/gLSmFDM7iC — Kancelaria Prezydenta (@prezydentpl) August 23, 2022

Доповнення

Кримська платформа – форум за участю глав держав та міжнародних організацій, спрямований на відновлення територіальної цілісності України та припинення незаконної окупації Криму російською федерацією.


Інавгураційний саміт Кримської платформи 23 серпня 2021 року у Києві відбувся також за участю Президента Республіки Польща.


Візит Президента Республіки Польща проходить напередодні Дня Незалежності України та є п'ятою зустріччю президентів Польщі та України цього року та третьою з початку війни. Попередні зустрічі відбулися 20-21 січня у Польщі та 23-24 лютого, 13 квітня та 21-22 травня у Києві.

0 коментарів
bottom of page