top of page
Пошук

Президент Зеленський відвідав з візитом Варшаву


Це перший офіційний візит Зеленського до Варшави за час повномасштабної війни.

У середу, 5 квітня, президент Володимир Зеленський відвідав Варшаву з офіційним візитом. У Варшаві Зеленський зустрівся з президентом Польщі Анджеєм Дудою, прем’єр-міністром Матеушем Моравецьким і членами уряду Польщі. Зокрема, президенти Зеленський та Дуда поклали квіти до могили Невідомого солдата у Варшаві. Повідомляє Детектор медіа.


Під час зустрічі з Дудою президент Зеленський обговорив військову та економічну співпрацю, а також підтримку Польщею втупу України до ЄС та НАТО.


Як повідомляє «ВВС News Україна», Дуда нагородив Зеленського найвищою державною нагородою Польщі — Орденом Білого Орла — і назвав його «винятковою людиною» та «взірцем очільника держави».


Дуда підтвердив, що Польща не сумнівається в перемозі України, і зазначив, що його країна є найбільшим економічним партнером України, і в майбутньому сподівається розвивати ці відносини.


Зеленський зазначив, що українці воюють не лише за свою свободу й незалежність, а й за всю Європу і увесь світ: «Українці ризикують своїм життям заради майбутнього ваших дітей, дітей Європи».


Очікується, що Зеленський ввечері виступить зі зверненням до поляків і українців, які перебувають у Польщі.


Президент Зеленський вперше з моменту початку повномасштабної війни з РФ перебуває у Варшаві з офіційним візитом. Анджей Дуда за час великої війни приїздив в Україну вже чотири рази.


0 коментарів

Comentarios


bottom of page