top of page
Пошук

Польща і Південна Корея підписали меморандум про спільну роботу над відновленням України


У четвер, 13 липня президенти Польщі Анджей Дуда та Південної Кореї Юн Сок Йоль підписали меморандум про співпрацю в галузі післявоєнного відновлення України. Про це повідомило південнокорейське видання The Chosun Ilbo. Інформує Mind.


Корейський президент відвідав Польщу з офіційним візитом. В президентському палаці у Варшаві відбулась зустріч на вищому рівні лідерів обох країн.


В ході зустрічі Юн Сок Йоль та Анджей Дуда підписали меморандум про взаєморозуміння та співпрацю в галузі відновлення України. Однак про деталі цього меморандуму поки що не повідомляють.


Крім того, двостороння співпраця між країнами, як заявив президент Юн Сок Йоль, передбачає участь корейців у будівництві атомної електростанції та Центрального комунікаційного порту в Польщі.


Після переговорів із президентом Дудою, Юн Сок Йоль заявив про готовність Південної Кореї брати участь у проєкті польської АЕС.


«Ми напрацювали угоду про тісну співпрацю в галузі будівництва АЕС, яка може забезпечити енергетичну безпеку та досягти вуглецевої нейтральності», – сказав корейський президент.


Юн Сок Йоль також заявив про підтримку південнокорейських компаній, які хочуть долучитися до польських інфраструктурних проєктів, зокрема, в галузі розбудови залізниці.


0 коментарів

Comments


bottom of page