top of page
Пошук

Погрози Ніколову: Прокуратура розпочала кримінальне провадження

Прокуратура Києва розпочала провадження за фактом перешкоджання роботі журналіста Юрія Ніколова. Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу прокуратури Києва.


Наразі розпочато кримінальне провадження за фактом впливу на журналіста з метою перешкоджання виконанню ним професійних обов’язків та переслідування останнього у зв’язку з його професійною діяльністю (ч. 2 ст. 171 КК України).


"Наразі правоохоронні органи вживають заходи, спрямовані на встановлення причетних осіб.Довідково: вплив у будь-якій формі на журналіста з метою перешкоджання виконанню ним професійних обов’язків або переслідування журналіста у зв’язку з його законною професійною діяльністю караються штрафом до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до чотирьох років", - зазначили у прокуратурі.


Раніше журналіст-розслідувач Юрій Ніколов заявив, що 14 січня до його квартири ломилися невідомі чоловіки, які намагалися його залякати. В одному з анонімних Telegram-каналів "Карточный офис" (який пов'язують з Офісом Президента) було опубліковано пост із відео та фото з місця події.


Голова парламентського комітету з питань свободи слова Ярослав Юрчишин заявив, що це є перешкоджанням журналістській діяльності.


У поліції Києва повідомили, що проводять перевірку за фактом погроз журналісту Ніколову.


Comments


bottom of page