top of page
Пошук

Печерський суд дозволив затримати Єжеля


Михайло Єжель. Фото: Liga.net
Печерський районний суд Києва дозволив дозволив затримати колишнього міністра оборони Михайла Єжеля у справі "Харківських угод". Про це йдеться в ухвалі суду, передають Українськi Новини.

Суд надав дозвіл на затримання Єжеля з метою його приводу для участі у розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.


Затримана на підставі ухвали слідчого судді особа не пізніше 36 годин з моменту затримання повинна бути звільнена або доставлена до слідчого судді, суду, який постановив ухвалу про дозвіл на її затримання з метою приводу.


Таким чином, суд задовільнив клопотання слідчого Державного бюро розслідувань.


Як повідомляли Українськi Новини, колишньому міністру оборони Михайлу Єжелю повідомлено про підозру у державній зраді за погодження проєкту "Харківських угод".


За даними слідства, Єжель був обізнаний щодо загроз суверенітету, територіальній цілісності, недоторканності та обороноздатності України від підривної діяльності Російської Федерації.


Водночас у квітні 2010 року він погодив без зауважень угоду між Україною та РФ, якою було продовжено на 25 років строк перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України – в АР Крим і місті Севастополі.


У результаті таких дій були штучно створені передумови для збільшення чисельності військ Російської Федерації на території України, їх переоснащення й модернізації та у подальшому – вторгнення Збройних сил Росії і окупації Криму та Севастополя.

0 коментарів

Commentaires


bottom of page