top of page
Пошук

Пенсіонерам призначають нові виплати: хто має право на грошову допомогу


Для всіх наших дорогих та шановних читачів є дуже важлива інформація. Цього разу ви дізнаєтесь, хто може отримати тимчасові виплати від держави, в якому розмірі, а також куди потрібно звернутися для їхнього призначення. Повідомляє Знай.UA.


Деякі українці можуть отримати тимчасову допомогу від держави. Йдеться про тих громадян України, хто не має права на пенсію.


Про це стало відомо завдяки повідомленню на порталі державних електронних послуг "Дія".


Повідомляється, що за відсутності достатньої кількості страхового стажу українці не можуть звернутися до Пенсійного фонду для оформлення пенсійних виплат. Йдеться про щонайменше 15 років страхового стажу.


У такому разі після досягнення 65-річного віку можна звернутися до органу соціального захисту за місцем проживання для призначення тимчасової державної допомоги.


Таку допомогу не завжди можуть призначити — вона призначається особі з дуже низькими доходами або за відсутності таких. Розмір допомоги – 2361 гривня щомісяця.


Як пенсіонеру отримати державну допомогу

Для отримання державної допомоги пенсіонеру, який не має права на пенсію, потрібно звернутися до органу соціального захисту за місцем проживання та надати разом із заявою на отримання допомоги:

- паспорт громадянина України;

- Документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

- довідку про наявний трудовий стаж, видану органами Пенсійного фонду України;

- декларацію про доходи та майновий стан (заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім'ї) за останні шість календарних місяців, що передують місяцю звернення щодо призначення тимчасової допомоги;

- копію рішення про призначення опікуна (для особи, визнаної недієздатною) інформацію про склад сім'ї особи, яка звернулася за призначенням тимчасової допомоги, зазначається у декларації про доходи та майновий стан.


0 коментарів

Comments


bottom of page