top of page
Пошук

Патріарх Кирило дав побажання Путіну, яке шокує цивілізований світ (відео)

Патріарх Кирило побажав Путіну правити вічно, вкотре підкресливши відсутність демократичного курсу Росії та справедливих виборів

Предстоятель Російської православної церкви Кирило (Гундяєв) побажав російському диктатору Володимиру Путіну перед його так званою інавгурацією, правити вічно, а також вкотре благословив вбивати українців. Відповідне відео з'явилося у мережі.  Повідомляє Главком.


«Дорогий Володимире Володимировичу, шанований усіма, нашою країною. У день, коли вас в черговий раз закликають зайняти найвищу посаду в нашій країні – стати президентом Росії – ми гаряче молимося за вас. Ми знаємо, що ці слова для вас не порожні слова. Ви молитеся самі. Главі держави іноді доводиться приймати доленосні і грізні рішення. І якщо таке рішення не буде прийнято, наслідки можуть бути вкрай небезпечними для народу і держави... Дай Боже, щоб кінець століття (земної історії, а не 21-го – «Главком» ) означало кінець вашого перебування при владі», – сказав патріарх Кирило.


Раніше патріарх Кирило закликав росіян йти на війну проти України. За його словами, сьогодні перед Росією стоїть завдання вийти переможницею з тієї боротьби, яку проти неї розв’язали «сили зла».


Також раніше російський патріарх Кирило під час літургії заявив, що українці та білоруси – «русские». Також він згадав і про повномасштабну війну та російських окупантів. Очільник РПЦ наголосив, що приналежність до російського народу має визначатися православ'ям. До російського народу він відніс і українців та білорусів.


7 травня, у Росії пройшла п'ята за останню чверть століття так звана церемонія інавгурації Володимира Путіна. 


0 коментарів

Commentaires


bottom of page