top of page
Пошук

ОСКАР-2023: НАЗВАНО НАЙКРАЩИЙ ФІЛЬМ РОКУ


Фото: EconomistUA

У Лос-Анджелесі відбулася 95-та церемонія вручення премії Американської кіноакадемії - Оскар. Серед 24 переможців у різних номінаціях став відомий володар головної нагороди вечора - за Найкращий фільм. Повіжлмляє EconomistUA.


Перемогу здобула американська науково-фантастична картина режисерів Деніела Шайнерта та Дена Квана "Все завжди і водночас".


Науково-фантастичний фільм режисерів розповідає про американку китайського походження Евелін Ван, яка разом зі своїм чоловіком керує пральнею.


Евелін, яку зіграла Мішель Йео (яка також отримала статуетку як Найкраща актриса), дізнається, що здатна переміщувати свідомість у тіла своїх двійників з інших реальностей. Їй також повідомляють, що саме вона має врятувати мультивсесвіт від великого зла - Джобу Тупаки.


Стрічка "Все завжди і водночас" здобула перемогу у семи номінаціях: Найкращий фільм, Найкращий режисер, Найкраща актриса, Найкращий монтаж, Найкращий оригінальний сценарій, Найкраща актриса другого плану та Найкращий актор другого плану.


Раніше фільм ставав тріумфатором таких церемоній, як BAFTA (10 номінацій, 1 перемога), Золотий глобус (6 номінацій, 2 перемоги) та премії Гільдії кіноакторів (4 номінації, з них 3 перемоги).


Цього року на перемогу в головній номінації Оскара претендували десять стрічок: "На західному фронті без змін", "Аватар: Шлях води", "Банші Інішеріна", "Елвіс", "Все завжди і водночас", "Фабельмани", "Тар", "Топ Ган: Меверік", "Трикутник смутку" та "Жінки говорять".

0 коментарів

Comentarios


bottom of page